Sokak Hayvanlarına Büyük Destek

22222

TEKNO ŞİRKETLER GRUBU ÇALIŞANLARINDAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK

Sokakta yaşayan ve bakıma muhtaç hayvanlara 2014 yılından bu yana mama ve sağlık desteği sağlayan Kemik Arkadaşım ve Tekno Şirketler Grubu çalışanları ortak bir yardım kampanyası gerçekleştirerek,  bini aşkın sokak hayvanına yardım elini uzattı.

Sektördeki başarısını topluma karşı görevlerini yerine getirerek taçlandıran Tekno Şirketler Grubu, “Kemik Arkadaşım” organizasyonuna dahil olarak sokak hayvanları için yardım kampanyası düzenledi. Toplanan yardım sayesinde alınan mamalarla birlikte Göçbeyli – Tuzla bölgesine giden Tekno Şirketler Grubu çalışanları, bini aşkın köpeğin beslemesine destek sağladı.
26 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen yardım kampanyasında bakıma ve sevgiye muhtaç sokak hayvanları ile tek tek ilgilenen Tekno Şirketler Grubu çalışanları,  toplamda 7 farklı bölgeyi ziyaret etti.
Sosyal sorumluluk bilincini tüm çalışanlarıyla birlikte benimseyen Tekno Şirketler Grubu, yardım kampanyalarına 2015 yılında hız vermeyi planlıyor.
Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/sokak-hayvanlarina-buyuk-destek
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.