Tarım Alanları

Erozyonun önlenmesi. Toprak erozyonu yüzey suyunun akıp gitmesine ve suyollarının siltasyonuna neden olabilir bu sebeple erozyon önleme teknikleri bu tip problemlerin üstesinden gelmek için önemlidir. Ayrıca, sulama veya toprak drenajı için etkili ve güvenilir kanal açma çalışmalarının yapılması gerekmektedir.

Maccaferri depolama ve filtreleme çözümleri. Geomembranlarımız ve drenaj geokompozitlerimiz tarım tesislerinde depolama göletleri ve yavaşlatma havuzları inşa etmek için kullanılır. Susuzlaştırılmış çamurları ve tarımsal yan ürünler drenaj borularımızın ve torbalarımızın kullanılması ile daha verimli hale getirilebilir. Tüm bunlar, çamurdan katı maddeleri filtreler, borunun içinde yakalar, gerektiğinde kullanıma veya tasfiyeye hazırdır, üstelik fazla miktarda sıvı hacmi sorun ve nakliye zorluğu yaratmaz.

Uygulamalar

Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/tarimalanlari
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.