Betona Yönelik Kullanımlar

Fiber donatılardaki tecrübemiz ve bilgimiz doğrultusunda potansiyel müşterilerimize birçok beton uygulamaları için performans iyileştirmesi sunmaktayız.

Örneğin; beton püskürtme şevlerden stabilize şevlere birçok yenilikçi çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çevre dostu çözümler sunmakla beraber bazı müşterilerimizin shotcrete gibi sert tabaka tercih ettiklerini gördük. Bu tip durumlarda, Wirand® steel veya FibroMac mikrofiberler beton içine katılarak son beton kaplamada performansı arttırmaktadır.

Fiber tipinin ihtiyaca göre özelleştirilerek son ürün için uygun karışımlarla ek yararlar sağlanmaktadır. Wirand® Steel Fibre Reinforced Concrete (SFRC) ve Fibromac™ polimerik fiberler, dayanıklılığı, kırılganlığı, kesme mukavemetini, darbeye ve yangına karşı direnci arttırmaktadır. Diğer yararları:

–Standart çelik ürünlerin beton içerisinde kullanımının azaltılması
–Termal direnci arttırmak
–Servis ömrünün arttırılması
–Erken kalıptan çıkarma

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/betona-yonelik-kullanimlar
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.