Vizyon ve Misyon

Maccaferri Turkey, yarının dünyasını besleyerek, yaşamı ve doğayı inovatif çözümlerle uyumlu hale getirerek, mükemmelliği ve sürekli iyileştirmeyi gözetmektedir.

VİZYONYarının dünyasını, besleyen yaşamı ve doğayı inovatif çözümlerle uyumlu hale getiren güvenilir global ortak.

Maccaferri Turkey için besleme kavramı özen göstermek, korumak ve sorumlu olmak demektir. Vizyonumuz sadece “ne” olmak istediğimizle ilgili değil, daha da önemlisi aynı zamanda bir kuruluş olarak “nasıl” olmak istediğimizle ilgilidir. Sadece çevreye değil insanlarımıza karşı da sorumlu, saygılı, özenli ve duyarlı bir kuruluş olmak istiyoruz.

MİSYONMisyonumuz müşterilerimize inovatif, gelişmiş ve çevre dostu olacak şekilde üretilmiş çözümler sunarken sürekli iyileştirmeyle mükemmelliği gözetmektedir.

Tüm paydaşlarımız ve çevremiz için değer yaratmak amacıyla olağanüstü güvenlik, kalite ve sürdürülebilirlik konularında kararlıyız.
Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/vizyon-ve-misyon
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.