Temel Kaplama

Stabilite ve destek sağlamak. İlk kaplama terimi; kazılı alanlarda acil destek ile tünel yapılarında sabitliği ifade eder. Bu geçici destekleyici kaplama; çelik fiber ile desteklenen püskürtme betondan oluşur. Gerektiği durumlarda, bu aynı zamanda tünel konturları şeklinde olan çelik kemerlerden oluşan destekleyici elementlerin inşa edilmesi anlamına gelir.

B.Zero Tondo™ ile azalan maliyetler ve artan verimlilik. Patentini almış olduğumuz B.Zero Tondo™ Tünel Destekleme sistemi tünel uygulamalarında en yeni teknoloji olmakla beraber son derece etkili olacak ilk etap desteği sağlar. B.Zero Tondo™’ın eşsiz boru şeklindeki beton ile pompalanmış çelik pervazları, alışıla gelmiş çelik kemer desteğinden cok daha fazla yapısal verimlilik sağlar. Bu sebeple daha az B.Zero Tondo™ kemerler ile maliyetler azalırken, tünel yapılarında verimlilik artar.

Wirand® çelik fiber destekli püskürtme beton (gerektiği durumlarda kaya toprağı içeren) kazı alanında ilk meydana gelen deformasyonu sınırlandıracak şekilde ilk kaplama olarak uygulanır.

Ürünler

Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/temel-kaplama
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.