Mayıs 18, 2016

37. Avrasya Maratonunda Tohum Otizm Vakfı İçin Koştuk

Tekno Şirketler Grubu çalışanlarının katılımıyla oluşturulan 41 kişilik koşu takımı, 15 Kasım 2015 Pazar günü 37. Avrasya Maratonu’nda, Tohum Otizm Vakfı için koştu. Tekno Şirketler Grubu […]
Mayıs 18, 2012

Çocuklara Bir Küçük Nefes Olduk

Tekno Şirketler Grubu ve Arkad Yapı iş birliği ile, Göztepe Semiha Şakir Çocuk Yuvası’nda bulunan ve çocukların yaşam alanı olarak kullanılan toplam 7 odaya havalandırma sistemi kuruldu.
Mayıs 18, 2011

Sokak Hayvanlarına Büyük Destek

Sokak Hayvanlarına Büyük Destek TEKNO ŞİRKETLER GRUBU ÇALIŞANLARINDAN SOKAK HAYVANLARINA DESTEK Sokakta yaşayan ve bakıma muhtaç hayvanlara 2014 yılından bu yana mama ve sağlık desteği sağlayan […]
Mayıs 18, 2010

Kan Bağışıyla Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Projesi

Tekno Şirketler Grubu Merkez Ofis Çalışanları, Kızılay’a toplu kan bağışında bulunarak yeni bir Sosyal Sorumluluk Projesine imza attı. Her yıl binlerce insan, bir kaza ya da hastalık sonucunda kan bulamadığı için hayatını kaybediyor.
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.