Geomembrane MacLine

Geomembrane  MacLine Çeşitleri

Geomembrane – MacLine® geçirgenliği çok düşük bitümlü bir membran astar veya bariyerdir.
Kalınlığı 2,0-6,0 mm, genişliği ise 1-4 m arasında değişen tabakası eritilmiş bir karışımdan yapılmıştır (bitüm, plastomerik ve/veya elastomerik polimerler ve mineral dolgulardan oluşan) ve son derece küçük geçirgenlik katsayısına sahiptir.

MacLine® Pürüzlü / Dokulu

MacLine® RMH & RDH yüksek yoğunluklu bir geomembrandır, bir yüzü veya her iki yüzü de zımpara kağıdı gibi sertleştirilmiştir. Macline RDH (her iki yüzü de pürüzlü) ve RMH (sadece bir yüzü pürüzlü) geomembranlarının özellikleri standart pürüzsüz ürünler ile benzerdir.

MacLine® GCL

Macline® GCL iki geotekstil, örülmemiş iğne oluklu geotekstil arasında bulunan bir bentonit katmanından oluşan bir geokompozittir.

MacLine® Pürüzsüz

MacLine® SDH her iki yüzü de pürüzsüz, yüksek yoğunluklu polietilen geomembrandır.

MacLine® W

MacLine® W geomembranları her iki yüzeyi de polietilen film ile kaplanmış yüksek yoğunluklu polietilen filamanlardan oluşan örgü bir geotekstilden oluşur.

Facebook
Google+
https://www.maccaferri.com.tr/geomembrane-macline
YouTube
LinkedIn
Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 217 53 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Maccaferri olarak büyüyerek yürüdüğümüz bu yolda, 2019 yılı itibariyleMaccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri San. ve Tic. A.Ş. olarak yenilikçi bir anlayış ve vizyon ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.